نحوه گرفتن پاسپورت ترکیه - وب سایت جامع مشاغل کاریابی استانبول
تصویر

نحوه گرفتن پاسپورت ترکیه

نحوه گرفتن پاسپورت ترکیه

نحوه گرفتن پاسپورت ترکیه

چگونه می توان تابعیت و گذرنامه ترکیه را دریافت کرد؟

چگونه می توانید تابعیت و گذرنامه پاسپورت ترکیه  را بدست آورید؟

اگر به زندگی دائم و کار در ترکیه فکر می کنید و می خواهید تابعیت ترکیه را درخواست کنید ، می توانید با استفاده از چندین برنامه موجود در ترکیه ، این کار را انجام دهید. ترکیه از نظر اقتصادی یکی از سریعترین کشورهای جهان است ، بنابراین اگر به دنبال سرمایه گذاری در ترکیه هستید ، همیشه باید آن را مکانی عالی بدانید که دارای فرصت های بزرگی باشد.

نحوه گرفتن پاسپورت ترکیه

شهروندی از طریق تابع  شدن:

اگر شما چندین سال به طور قانونی در ترکیه زندگی می کنید ، که از طرف دولت کشور مشخص شده است ، می توانید از طریق تابع شدن درخواست تابعیت کنید ، این یکی از متداول ترین روش های دریافت تابعیت دوم است. اگر پنج سال از طریق ویزای کار یا از طریق ویزای دانشجویی در ترکیه زندگی کرده باشید ، واجد شرایط تبدیل شدن به یک شهروند تابعیتی خواهید بود.

تابعیت ترکیه توسط ازدواج:

اگر با یک شهروند ترکیه ازدواج کنید ، می توانید تابعیت ترکیه را در مدت 3 سال به دست بیاورید که ازدواج در داخل یا خارج از ترکیه انجام شود ، کنسولگری خارجی باید از ازدواج مطلع شود ، پس از ازدواج ویزا به مدت 1 سال دریافت خواهید کرد که می تواند قابل تمدید باشد و به شما امکان کار و زندگی در ترکیه را می دهد ، پس از 3 سال می توانید تابعیت ترکیه را بدست آورید.

تابعیت ترکیه توسط برنامه های سرمایه گذاری: 

نحوه گرفتن پاسپورت ترکیه

گزینه های بسیاری برای اخذ تابعیت ترکیه با سرمایه گذاری وجود دارد ، این گزینه ها عبارتند از:

  • خرید ملک و دریافت اقامت:

یکی از ساده ترین گزینه ها برای سرمایه گذاری در ترکیه برنامه سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است و برنامه ای است که در سال 2018 تأسیس شده است ، به افراد و خانواده های آنها فرصتی بی نظیر می دهد تا در یک بازه زمانی کوتاه با خرید ملک با ارزش ، تابعیت را بدست آورند. 250،000 دلار و ملک باید به مدت سه سال حفظ شود و گذرنامه ترکیه پس از 6 ماه صادر می شود.

خرید ملک توسط کاریابی پاشا برای شما انجام میشود برای دریافت مشاوره تماس بگیرید 

  • مالکیت یک ملک برای به دست آوردن تابعیت:

در این گزینه هیچ محدودیتی برای سرمایه گذاری یا ارزش ملک وجود ندارد ، اگر هر ملک با ارزش معقول در ترکیه بخرید اقامت 1 ساله اجازه اقامت دریافت می کنید ، می توانید هر سال آنرا تمدید کنید. پس از گذراندن 5 سال و ملک تحت نام شما می توانید برای تابعیت ترکیه اقدام کنید.

نحوه گرفتن پاسپورت ترکیه

  • سرمایه گذاری در یک شرکت برای شهروندی ترکیه:

اگر دو میلیون دلار در یک شرکت ترکیه سرمایه گذاری کرده و یا سهام این شرکت را خریداری کرده اید می توانید برای تابعیت سریع اقدام کنید. اما شما نمی توانید سه سال سرمایه گذاری را انجام دهید.

نحوه گرفتن پاسپورت ترکیه

  • برنامه سپرده بانکی:

گزینه چهارم برای ایجاد یک مبلغ ثابت سپرده 500000 دلار به مدت 3 سال در یکی از بانکهای ترکیه مورد نیاز است. شما واجد شرایط درخواست تابعیت ترکیه هستید.

تأسیس شرکت خود شما تابعیت ترکیه را به دست می آورد و می توانید برای همیشه در ترکیه زندگی کنید. شرط اصلی این است که شرکت یا سازمان شما باید 50 فرصت شغلی را برای شهروندان محلی ایجاد کند ، اگر این شرایط را رعایت کنید واجد شرایط درخواست شهروندی هستید.

اگر به فکر گرفتن تابعیت ترکیه هستید ، چندین برنامه سرمایه گذاری در ترکیه وجود دارد. الزامات اساسی مورد نیاز خواهد بود. اول ، شما باید بالاتر از 18 سال سن داشته باشید ، از نظر سلامتی ، دانش ابتدایی به زبان ترکی ، درآمد مناسب و شخصیت خوب (سوابق کیفری) نداشته باشید.

دلایلی که چرا می خواهید در ترکیه سرمایه گذاری کنید ، ابتدا قادر خواهید بود به 111 کشور بدون ویزا سفر کنید ، از قانون بازنشستگی پس از شصت سال سود می گیرید ، سرمایه گذار می تواند برای فرزندان و نوه های خود تابعیت های چندگانه ای کسب کند ، تحصیلات رایگان برای کودکان زیر 18 سال در مدارس دولتی ترکیه ، و به شما اجازه داده می شود که تابعیت دوگانه داشته باشید.

نحوه گرفتن پاسپورت ترکیه

دیدگاه خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال آپلود
سوئیچر رنگ