۷ کسب و کار با سرمایه کم در ترکیه - وب سایت جامع مشاغل کاریابی استانبول
تصویر

۷ کسب و کار با سرمایه کم در ترکیه

۷ کسب و کار با سرمایه کم در ترکیه

در این مطلب به معرفی راه اندازی کسب و کار در ترکیه و راه اندازی کسب و کارهای با سرمایه ی کم در ترکیه می پردازیم.

کسب و کارهایی که میتونید با سرمایه ی کم راه اندازی کرده و رئیس خودتون باشید.

1-کانسپت سیب زمینی سیخی ( سیخ چوبی)

سیب زمینی ها روی سیخ خاصی با ادویه های خاصی آماده شده و سرویس میشود. هزینه ی اولیه برای این کسب و کار بسیار پایین است. قیمت استندهایی که مخصوص این کار طراحی و ساخته شده اند از ۱۰۰۰ لیر تا ۱۵۰۰۰ لیر متغیر است. در حالی که هزینه ی صرف شده برای سیب زمینی های روی یک سیخ ۵۰ کوروش میباشد ، قیمت هر سیخ نسبت به موقعیت جغرافیایی بین ۱٫۵ تا ۳ لیر فروخته میشود.

2- بار آبمیوه

یکی از محبوبترین سرمایه گذاریهای اخیر بارهای آب میوه میباشد; اگر در امریکا پتانسیل رشد نوشیدنیهای عمومی ۸% باشد ; رشد بارهای آب میوه ۳۰% است. این پتانسیل تعداد زیادی از سرمایه گزاران را به سمت خود جذب میکند. در کنار کسانی که با دستگاههای کوچک به این کار مشغول هستند ، کارآفرین هایی هم یافت میشوند که به فکر توسعه و حتی زنجیره ای کردن کسب و کار خود در این زمینه هستند.

برای موقعیت بارهای آب میوه که هم مناسب برای مراکز خرید و هم کنار خیابان هستند ; بهتر است اماکن پرتردد و شلوغ در نظر گرفته شود. هزینه سرمایه گذاری برای این کسب و کار ۳۰ هزار لیر میباشد. و میزان سود ۳۵۰ در صد است.

3- بوفه های ماهی

ترکیه از منظر رستورانهای دریایی بویژه در شهرهای بزرگ و پرجمعیت ; از تنوع بالایی برخوردار است; ولی در بخش بالیک اکمک یا همون ساندویچ ماهی جای خالی زیادی دارد. کانسپت بالیک اکمک ; که بیشتر در سواحل دیده میشود .

امروزه به مراکز خریدوخیابانهانیز کشیده شده; حتی اخیرا داردنیا (Dardenia) با برند (Fish+Bread) شروع به بازکردن رستورانهای فست فودی کرده است; سرمایه اولیه برای شروع اینکار ،تا سقف ۵۰ هزار لیر میباشد; حاشیه ی سود اینکار بسیار بالاست و شما با این کسب و کار میتوانید ماهیانه ۲۵ تا ۳۰ هزار لیر درآمد داشته باشید.

4-املاک / مشاور اموال غیر منقول

روند رو به رشد بخش املاک در سالهای اخیر باعث شده در ترکیه این شغل جون بگیره و پیشرفت کنه ; به ویژه اگر بتوانید فرانچایز شرکت بزرگی رو بگیرید ; براحتی میتونید با صرف هزینه ی کم در کوتاه مدت ; سود خوبی ببرید; شما میتونید با سرمایه ۱۰ الی ۲۵ هزار لیر دفتر مشاوره املاک بزنید.

دیدگاه خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال آپلود
سوئیچر رنگ